czyżby samochody znów w rynku

dobrze i żle i bez cenzury

czyżby samochody znów w rynku

Postprzez narciarz48 » wtorek, 26 listopada 2013, 10:28

cosik mi się że czas wydawania głupich decyzji, to u nas norma ,ale ze tez się burmistrz ugiął pod naciskiem radnych , czyżby mięczak wobec tego, nie będę powtarzał bo już to pisałam na forum ladek eu od dawna co o tym myślę

Re: Czy na rynek powróca samochody?
Postautor: narciarz48 » 04 kwietnia 2012, 20:33

czas sklepów w rynku i to wszędzie się skończył rynek powinien pełnić funkcję kultury. spotkań ,potrzebne są tu małe kawiarenki , restauracje,a przede wszystkim zrobić pomost pomiędzy Zdrojem a miastem Lądek, żeby tu zaglądali kuracjusze i inni goście, bo to oni będą napędzać ten biznes żeby funkcjonował ,ja też sobie zdaje sprawę że to musi potrwać zanim to nastąpi , wiec może na początek władze niech zaczną sprzyjać tym co chcą zainwestować ,mały czynsz lub może przez 6-mcy wcale, wystarczy sam podatek od nieruchomości podnoszony sukcesywnie w miarę rozwoju , dobry początek to kawiarenka P .Tocha i pizzeria , ale to mało i w tym kierunku należy pójść , w obecnej chwili na rynku po 18 , już nic tu nie funkcjonuje p.x ale powrót samochodów do rynku to masakra
Pamiętaj,że połowa radości z każdego osiągnięcia kryje się w oczekiwaniu
narciarz48
dalej

zagospodarować wyspę młyńską , w małą gastronomie z piwem napojami z grilem ,chętni się na to znajda tylko za rozsądną cenę wynajmu ,a to już krok do rynku , więcej ławek na tej drodze , własnie na nadbrzeżu,takie walory jak ma Lądek przy Białej Lądeckej mało które miasteczku ma to ,więc wykorzystać , wcale nie za duża kasę , więcej pomysłu w tej realizacji a materiał typu drewno jest u nas pod dostatkiem , i jeszcze jak się browar otworzy to idealnie . pozdrawiam
Pamiętaj,że połowa radości z każdego osiągnięcia kryje się w oczekiwaniu
i komentarze z forum ladek eu -, chciałbym poznać nazwiska radnych, którzy byli za i nazwy tych sklepów, które utyskują na niską liczbę klientów. Na Rynku jest raptem 6 czy 7 sklepów, z czego największy to Delikatesy, reszta to drobni handlowcy. Może po miesiącu niech władze zbadają jak bardzo wzrosną obroty w poszczególnych punktach. Może to radni i urzędnicy chcieli mieć bliżej do pracy? Na świecie dominuje tendencja wypierania ruchu kołowego z centrów miast, a w Lądku-Zdroju jak zwykle uwstecznienie, nic tylko usiąść i płakać...
dalej Re: Czy na rynek powróca samochody?


Proponuję radnym, urządzenie parkingu w parku między Wojciechem, a basenem. Tam trawa rośnie, a jak wjadą samochody wzrosną obroty w czterech kawiarniach i Żabce.

Żeby na Rynku wzrosły obroty, trzeba zrobić sympatyczny i atrakcyjny szlak spacerowy ze Zdroju do centrum ulicami Słodową i Zdrojową (a jedną z nich zamienić w PIESZY deptak), odbudować kościół ewangelicki, otynkować rudery, uzupełnić chodniki, wyremontować średniowieczny most, otworzyć ten sławetny browar w remoncie od 5 lat, zapewnić oświetlenie, żeby jesienią spacerowicz nie oberwał w łeb. Z bloku na Ogrodowej nikt na zakupy raczej samochodem jeździł nie będzie
no co tu dodać kukuryku
narciarz48
 
Posty: 79
Dołączył(a): poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 10:23
Lokalizacja: LĄDEK ZDRÓJ

Postprzez » wtorek, 26 listopada 2013, 10:28

 

Re: czyżby samochody znów w rynku

Postprzez spostrzegawczy » wtorek, 26 listopada 2013, 19:00

a tak jest w Berlinie Wjazd do centrum Berlina jest niedozwolony dla aut bez odpowiedniej plakietki zaświadczającej czystość spalin. ” W dniu 01.01.2008 wprowadzono w Berlinie strefę ochrony środowiska. Jej zadaniem jest redukcja zanieczyszczenia spowodowanego spalinami z samochodów.
Strefa ochrony środowiska w Internecie: www.berlin.de/umweltzone
Strefa ochrony środowiska to obszar, do którego mogą wjeżdżać tylko te pojazdy, które spełniają określone standardy spalin. Ten obszar w Berlinie znajduje się w obrębie kursowania szybkiej kolejki S-Bahn. Pojazdy ze szczególnie wysokim poziomem emisji spalin muszą pozostać poza tym obszarem. Ta zasada dotyczy także pojazdów, które posiadają dopuszczenie do ruchu, wydane poza granicami Niemiec.
spostrzegawczy
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 18 maja 2013, 18:20

Re: czyżby samochody znów w rynku

Postprzez gospodyni50 » wtorek, 26 listopada 2013, 20:31

jak sie sklepikarzom polepszy na rynku to moze i nam ,wiec nich im przywróca ten ruch samochodowy
gospodyni50
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 29 maja 2013, 05:48

Re: czyżby samochody znów w rynku

Postprzez narciarz48 » piątek, 3 stycznia 2014, 14:18

załóżmy że kupcom się polepszy bo to z ich strony jest nacisk żeby samochody wróciły na rynek ja im tego życzę choć kadzidło umarłemu też mało pomaga ale zawsze warto próbować-a jak się nie polepszy i kupcy wyniosą się z rynku,to kto za to zapłaci , że samochody będą dewastować rynek no kto??? -ja już dziś zwróciłem idiocie samochodu dostawczego , który wjechał na rynek do warzywnika z dostawa, jakby poruszał się po drodze krajowej z taką prędkością, zrugałem go to tuman się zaczoł rzucać -żle trafił
narciarz48
 
Posty: 79
Dołączył(a): poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 10:23
Lokalizacja: LĄDEK ZDRÓJ

Re: czyżby samochody znów w rynku

Postprzez bautiscrenticiec » środa, 7 sierpnia 2019, 14:14

załóżmy że kupcom się polepszy bo to z ich strony jest nacisk żeby samochody wróciły na rynek ja im tego życzę choć kadzidło umarłemu też mało pomaga ale zawsze warto próbować-a jak się nie polepszy i kupcy wyniosą się z rynku,to kto za to zapłaci , że samochody będą dewastować rynek no kto??? -ja już dziś zwróciłem idiocie samochodu dostawczego , który wjechał na rynek do warzywnika z dostawa, jakby poruszał się po drodze krajowej z taką prędkością, zrugałem go to tuman się zaczoł rzucać -żle trafił
bautiscrenticiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 28 lipca 2019, 18:49

Postprzez » środa, 7 sierpnia 2019, 14:14

 


Powrót do O WŁADZY



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron